Edona Llalloshi publikon foton me të bukur të vajzës, kaq shumë qenka rritur ajo! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona Llalloshi publikon foton me të bukur të vajzës, kaq shumë qenka rritur ajo!

18:05 | 06 Dhjetor 2022

Këngëtarja kosovare, Edona Llalloshi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar, duke treguar se familja është gjëja më e rëndësishme për të, shkruan ORAinfo.

Por, këngëtarja është shumë e angazhuar edhe në profesionin e saj, pasi që pothuajse në çdo mbrëmje është e ftuar në dasma e ahengje.

Krahas angazhimeve në muzikë, Edona tregohet fort e kujdesshme edhe me familjen e saj.

Atë e kemi parë shpesh duket publikuar foto në shoqëri të burrit dhe dy fëmijëve të saj.

Edona sot ka publikuar një fotografi të vajzës së saj.

E bukur dhe simpatike, vajza e Edonës qenka rritur kaq shumë. /ORAinfo/

Komento: