Edona me foton më të ëmbël nga pushimet me fëmijët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona me foton më të ëmbël nga pushimet me fëmijët

21:03 | 08 Shtator 2019

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.

Këtë kohë ajo po qëndron në pushimë me familjen dhe sot, ajo ka publikuar foton më të ëmbël me dy fëmijët e saj./ORAinfo/

Komento: