Edona një nënë shumë e kujdesshme, shikoni ҫfarë bën për djalin e saj

11:53 | 10 Janar 2019

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto me djalin e saj, Nurin.

Edona është shumë e përkushtuar për fëmijët e saj dhe kalon mjaftë kohë me ta, përkundër angazhimeve në muzikë./ORAinfo/

Komento: