Edona rregullohet kaq bukur për në dasmë, por shikoni çka i bën ajo vëllait – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Edona rregullohet kaq bukur për në dasmë, por shikoni çka i bën ajo vëllait

20:50 | 11 Korrik 2019

Edona Llalloshi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo di të jetë në qendër të medieve rozë si me muzikën që bën ashtu edhe me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Edona është një prej këngëtareve më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare.

Sot, ajo është rregulluar për të shkuar në dasmë.

E rrugës ka publikuar një video ku shihet se po e ngacmon vëllain e saj, Milotin./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!