Edona shfaqet si zonjë e vërtetë, kombinimi i palltos me fustan merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Edona shfaqet si zonjë e vërtetë, kombinimi i palltos me fustan merr gjithë vëmendjen

21:29 | 20 Tetor 2021

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e kombinuar bukur.

Stili i saj i veçantë dhe kombinimi që ka bërë në veshje me një bluzë të zezë e pallto ngjyrë të bardhë, u kujdes të shfaqej si zonjë e vërtetë.

Ajo këtë paraqitje e ka përshtatur edhe me një palë syze dhe aksesorë me të cilat po duket për mrekulli. /ORAinfo/

Komento: