Edona vishet e rregullohet si nuse, shikoni si është zbukuruar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Edona vishet e rregullohet si nuse, shikoni si është zbukuruar

15:02 | 12 Qershor 2019

Edona Lalloshi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare.

Ajo komentohet shumë si për zërin e saj, ashtu edhe për paraqitjet e saj përherë plot stil, përcjell ORAinfo.

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pas vetes ka shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të shkuar në një dasmë e veshja e saj mori gjtihë vëmendjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!