Egzona bëhet gati për të dal, mori tërë vëmendjen me stilin e veshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona bëhet gati për të dal, mori tërë vëmendjen me stilin e veshjes

20:53 | 25 Dhjetor 2019

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur shumë bukur./ORAinfo/

Komento: