Egzona bëhet sërish nuse, me këtë frizurë do ta ‘shkrijë’ burrin e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona bëhet sërish nuse, me këtë frizurë do ta ‘shkrijë’ burrin e saj

13:42 | 14 Janar 2020

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Egzona është gjithmonë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar si nuse.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ edhe burrin e saj, këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin. /ORAinfo/

Komento: