Egzona e Albatriti përmes kësaj foto tregojnë se sa të dashuruar janë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona e Albatriti përmes kësaj foto tregojnë se sa të dashuruar janë

11:21 | 12 Qershor 2019

Albatrtit Muçiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, shfaqen si në fillimet e dashurisë.

Janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Pothuajse çdo lëvizje e tyre bëhet lajm, shkruan “Kosovarja”.

Aktivitetet e ndryshme nga jeta private dhe ajo profesionale nuk i ndalin asnëjherë, por pa dyshim është Egzona ajo e cila shpërndanë çdo moment me burrin e saj Albatritit.

Në foton e publikuar së fundmi, dyshja po shkëlqejnë me pamjen e tyre.

Ajo që merr vëmendjen është mungesa e fëmijëve, sigurisht dyshja kanë vendosur që këtë herë të dalin vetëm ata të dy si në fillimet e dashurisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!