Egzona e Albatritit bën një ndryshim në pamje, e zbulon për ndjekësit e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona e Albatritit bën një ndryshim në pamje, e zbulon për ndjekësit e saj

22:27 | 24 Nëntor 2022

Egzona është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqi.

Ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Egzona së fundmi ka rregulluar thonjët dhe këtë e ka ndarë me ndjekësitë e saj.

Modeli të cilin ajo e ka zgjedhur është shumë i bukur./ORAinfo/

Komento: