Egzona habiti të gjithë, shikoni si është veshur vet dhe si e ka veshur vajzën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona habiti të gjithë, shikoni si është veshur vet dhe si e ka veshur vajzën

00:01 | 19 Nëntor 2019

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

E sot Egzona është veshur tamam si në dimër, e po ashtu e ka veshur edhe vajzën./ORAinfo/

Komento: