Egzona i lë binjakët me vajzën e madhe, shikoni ҫfarë u bën ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona i lë binjakët me vajzën e madhe, shikoni ҫfarë u bën ajo

10:01 | 15 Mars 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka puvlikuar një pamje ku shihet vajza e madhe Amelia me binjakët.

Duket se Amelia i do shumë vëllaun dhe motrën e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!