Egzona ka dalë me veshje plot stil, por vëmendjen morën kilogramët e saj të tepërt – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona ka dalë me veshje plot stil, por vëmendjen morën kilogramët e saj të tepërt

19:55 | 11 Shtator 2019

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me veshje plot stil, mirëpo ato që morën vëmendjen janë veshjet e saj plot stil./ORAinfo/

Komento: