Egzona ka ende Bajram, ëmbëlsira e bakllavë edhe në vendin e punës

15:34 | 06 Qershor 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot përmes një postimi ajo treguar ëmbëlsirat të cilat po i hajnë në vendin e punës./ORAinfo/

Komento: