Egzona kujdeset shumë mirë për binjakët, ja ҫfarë i ka bërë djalit të vogël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona kujdeset shumë mirë për binjakët, ja ҫfarë i ka bërë djalit të vogël

12:44 | 31 Janar 2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur pasi u bë gruaja e Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali, dy binjakët të të cilët i lindi pak ditë më parë.

Por, edhe përkundër kësaj, Egzona vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të djalit të saj të vogël, të cilin e ka veshur shumë bukur./ORAinfo/

Komento: