Egzona na prezanton me vëllain e saj, shikoni sa shumë ngjajnë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona na prezanton me vëllain e saj, shikoni sa shumë ngjajnë

22:48 | 04 Qershor 2020

Ajo është një emër tejet i përfolur në publik.

Egzona Muqiqi u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, përcjell ORAinfo.

Egzonën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën uron vëllain e saj për ditëlindje.

E duket se Egzona dhe ai ngjajnë shumë./ORAinfo/

Komento: