Egzona po bëhet gati për pushime, ja çfarë ka blerë sot

18:25 | 03 Qershor 2019

Ajo është një prej emrave më të përfolur në publik.

Egzona Muqiqi u bë njohur që nga lidhja e saj me këngëtarin e mirënjohur, Albatrit Muqiqin, përcjell ORAinfo.

Pamja dhe paraqitjet e saj plot stil po bëjnë atë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Pasi është shumë aktive në rrjete sociale, sot, Egzona ka publikuar një foto ku shihet që është bërë gati për në pushime dhe sot ka blerë bikini./ORAinfo/

Komento: