Egzona reklamon trupin në fustan të ngushtë, barku i saj bie në sy – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona reklamon trupin në fustan të ngushtë, barku i saj bie në sy

12:14 | 11 Shtator 2019

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë, shkruan ORAinfo..

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një video me të cilën shfaqet duke e reklamuar një fustan nga dyqani i saj.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, Egzona në këtë fustan shfaq linjat e saj përfekte, ndërsa barku i saj ‘petë’ ka rënë në sy. /ORAinfo/

Për më tepër shikojeni videon…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!