Egzona shkon në punë e veshur plot stil, por kush e ka nervozuar atë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona shkon në punë e veshur plot stil, por kush e ka nervozuar atë

17:11 | 05 Shtator 2019

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në punë, mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është fytyra e saj e nervozuar./ORAinfo/

Komento: