Egzona shkon te vëllai për ditëlindjen e nipit, por befason me veshjen që ka zgjedhur

18:30 | 10 Maj 2019

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media rozë.

Ndonëse u bë e njohur si gruaja e Albatrit Muqiqit, janë paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve në profesion, ajo nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar te vëllëi për ditëlindjen e nipit, e është veshja e saj në komplete ajo që merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: