Egzona si nuse në pikë të ditës, befason me fustanin që ka veshur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzona si nuse në pikë të ditës, befason me fustanin që ka veshur

22:40 | 06 Dhjetor 2019

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Sot ajo publikoi një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan jo edhe aq të bukur./ORAinfo/

Komento: