Egzona veshi fustanin që do e donin të gjitha femrat, por ka diçka që mori gjithë vëmendjen

20:02 | 05 Qershor 2019

Ajo është një prej emrave më të përfolur në publik.

Egzona Muqiqi u bë njohur që nga lidhja e saj me këngëtarin e mirënjohur, Albatrit Muqiqin, përcjell ORAinfo.

Pamja dhe paraqitjet e saj plot stil po bëjnë atë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan madhështor, mirëpo, ato që morën gjithë vëmendjen janë format trupore që Egzona i ka risjellë pas lindjes./ORAinfo/

Komento: