Egzona veshi fustanin që sapo bleu, shfaqet më tërheqëse se kurrë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona veshi fustanin që sapo bleu, shfaqet më tërheqëse se kurrë

22:35 | 11 Korrik 2019

Ajo është një emër tejet i njohur në publik.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto në Instagramin e dyqanit ku ajo shihet e veshur në fustan të kuq e të ngushtë.

Me këtë pamje ajo duket më tërheqëse se kurrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!