Egzona vishet me dallamë, kaq nuse e bukur po duket ajo

19:00 | 07 Maj 2019

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të pëlqyera të publikut kosovar.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet e veshur me dallamë e cila po i rri mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: