Egzona vishet me këmishë dhe pantolla, do ju mahnitë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzona vishet me këmishë dhe pantolla, do ju mahnitë me pamjen

12:35 | 12 Shtator 2019

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani është shumë e përfolur.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me këmishë dhe me pantolla.

Kaq johsëse nuk e kemi aprë moti Egzonën. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!