Egzonën e ka lodhur kaq shumë puna, shikoni si ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Egzonën e ka lodhur kaq shumë puna, shikoni si ka përfunduar

19:53 | 11 Korrik 2019

Ajo është një emër tejet i njohur në publik.

Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo.

Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Egzona nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është lodhur shumë nga dy punët që ajo i bën në, në dyqan dhe në sallonin për vetulla./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!