Egzonën e ka zbukuruar edhe më shumë karantina, sot shkëlqeu me këtë pamje në punë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzonën e ka zbukuruar edhe më shumë karantina, sot shkëlqeu me këtë pamje në punë

22:53 | 20 Maj 2020

Egzona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet e saj me shumë stil, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është një nënë shumë e përkushtuar, Egzona është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga vendi i punës dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: