Egzonën nuk e ndal as karantinë të duken bukur, vesh fustanin plot me ‘xixa’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Egzonën nuk e ndal as karantinë të duken bukur, vesh fustanin plot me ‘xixa’

23:12 | 17 Prill 2020

Egzona Muqiqi u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil, shkruan ORAinfo.

Egzona po qëndron e izoluar në shtëpi pas përhapjes së koronavirusit e gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: