Egzonës i ka dalë vera, shkon me veshje plot stil në punë

12:18 | 07 Qershor 2019

Është një prej emrave më të komentuar në publik e media rozë.

Egzona Muqiqi u bë njohur që nga lidhja e saj me këngëtarin e mirënjohur, Albatrit Muqiqin, përcjell ORAinfo.

Pamja dhe paraqitjet e saj plot stil po bëjnë atë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën na tregon se ka shkuar në punë e veshja e saj verore e plot stil mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: