Eibar – Barcelona, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Eibar – Barcelona, publikohen formacionet zyrtare

15:33 | 19 Maj 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen që do të zhvillohet në mes të Eibarit dhe Barcelonës.

Barcelona do ta luajë ndeshjen e fundit të sezonit larg stadiumit të saj, në udhëtim kundër skuadrës së Eibar.

Skuadra katalane synon fitoren për të falënderuar tifozët e saj për përkrahjen e dhënë gjatë tërë sezonit.

Eibar është pa motive për këtë ndeshje, njësoj sikur Barcelona, dhe luan për prestigj dhe për publikun që do ta përkrahë nga tribunat.

Ndeshja mes Eibar dhe Barcelona luhet me fillim nga ora 16:15. Më poshtë lajmi ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Eibar:/

Barca:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!