Eintracht Frankfurt – Inter, befasi në formacionet zyrtare

18:34 | 07 Mars 2019

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes Eintracht Frankfurt dhe Interit.

Janë publikuar formacionet zyrtare të kësaj ndeshje.

Eintracht Frankfurt dhe Inter do ta zhvillojnë sonte përballjen e tyre të parë në 1/8 e finales në Ligën e Evropës.

Ndeshja që starton në ora 18:55, do të zhvillohet në stadiumin ‘Commerzbank-Arena’.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Eintracht:

Inter:

Komento: