Ekipi Negociator në Bruksel, presidenti Thaçi e ‘merr malin’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ekipi Negociator në Bruksel, presidenti Thaçi e ‘merr malin’

16:31 | 08 Janar 2019

Atë që e kishte paralajmëruar edhe e bëri.

Ditë me parë presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi kishte deklaruar se ditën kur ekipi negociator do të shkonte në Bruksel për të biseduar, ai do të vizitojë Brezovicën, shkruan ORAinfo.

Ai sot është ka publikuar në rrjetet sociale disa foto ku tregon se ka vizituar Brezovicën dhe Prevallën.

“Si gjithmonë kënaqësi e veçantë të zbuloj shtigjet e mrekullueshme të mbuluara me borë në malet mes Brezovicës e Prevallës. HTH”, i ka përshkuar fotot presidenti Thaçi. /ORAinfo/

Komento: