El Clasico, dy gola brenda tre minutave të shënuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

El Clasico, dy gola brenda tre minutave të shënuar

16:37 | 24 Tetor 2020

Dy gola brenda tre minutave të shënuarnë El Clasico.

Janë shënuar dy gola brenda tre minutave në El Clasico

Real Madridi e ka nisur më mirë këtë ndeshje dhe erdhën në epërsi shumë herët me anë te Valverde, i cili u asistua nga Benzema në minutën e pestë.

Goli i dytë erdhi në minutën e 9 ku për Barcelonën do të barazonte tinejxheri, Ansu Fati.

Komento: