Elena shtrihet në spital, Lulja dhe Lirimi do t’ua ‘këpusin shpirtin’ me këto fjalë për të bijën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elena shtrihet në spital, Lulja dhe Lirimi do t’ua ‘këpusin shpirtin’ me këto fjalë për të bijën

10:43 | 22 Nëntor 2022

Lulja dhe Lirimi janë bërë prindër për herë të dytë.

Pos vajzës Elena, ata tani kanë edhe një vajzë tjetër, përcjell ORAinfo.

Vajzën e dytë e kanë pagëzuar me emrin Oriana.

E vajza e amdhe e tyre, elelna, sot i është nënstruar një ndërhyrje mjekësore.

Me këtë rast prindërit i kanë uruar sukses.

“Shpresjmë t’na kthehesh me lajme të mira Dad Elena të dojmë shumë shpirti jonë”, ka shklruar Lulja.

Me pas edhe Lirimi ka shrkuar duke i uruar shërim të bijës.

“Paq fat Elelna e babit”, ka shkruar ai. /ORAinfo/

Komento: