Elira, mbesa e Shyhretes tregon a ka të dashur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elira, mbesa e Shyhretes tregon a ka të dashur

00:07 | 22 Qershor 2022

Shumë nga anëtarët e familjes së këngëtares Shyhrete Behluli, tashmë janë të famshëm.

Në këtë mes nuk bëjnë përjashtim as mbesat e saj simpatike.

Mbesa e madhe e Shyhretes, Elira, ka mjaftë ndjekës në rrjete sociale, përfshirë këtu edhe Tik-Tokun.

Elira, përmes kësaj video thotë se ka vetëm të dashur imagjinar, shkruan kosovarja.

Dhe përgjigjja e saj është kjo…

Komento: