Elita bëhet një nuse e zonja, shikoni si shërben kafe

22:18 | 06 Qershor 2019

Elita Rudi është një prej moderatorëve më të pëlqyera shqiptare

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Elita është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku ka pas vetes më mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar tek nëna dhe atje ka shërbyer kafe për të dhe motrën./ORAinfo/

Komento: