Elita do të nervozohet, Gjiko dhe djali ia kanë bërë shtëpinë rrëmujë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Elita do të nervozohet, Gjiko dhe djali ia kanë bërë shtëpinë rrëmujë

18:06 | 14 Gusht 2019

Elita Rudi dhe Gjiko janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata tani po i shijojnë muajt e parë si prindër të rinj, përcjell ORAinfo.

Që të dy i gjejmë shumë aktivë në rrjete sociale.

Sot, Gjiko ka publikuar një foto ku shihet se ia kanë bërë dhomën rrëmujë bashkë me Zërin.

E kjo duket se do ta nervozojë Elitën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!