Elita do të ‘nervozohet’, shikoni çka bën Gjiko me djalin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita do të ‘nervozohet’, shikoni çka bën Gjiko me djalin

22:30 | 12 Janar 2021

Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Çifti janë tejet aktivë me postime në rrjete sociale nga përditshmëria e tyre.

Së fundi, Gjiko ka publikuar një foto ku shihet duke e mësuar djalin të vozisë.

E ky veprim i tij dket se nuk do t’i ëlqejë Elitës./ORAinfo/

Komento: