Elita e dërgoi djalin tek shtëpia e babait për Bajramin e parë, por ka diçka që mori gjithë vëmendjen

18:44 | 05 Qershor 2019

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Pas lindjes, Elita është tejet aktive edhe në rrjete sociale ku ka pas vetes më mijëra ndjekës.

Dje, ajo ka publikuar një foto bashkë me Zërin në Bajramin e parë të tyre bashkë, e ajo që mori gjithë vëmendjen është se Zëri është rritur shumë./ORAinfo/

Komento: