Elita e dërgon djalin te daja, shikoni si kujdeset ai për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita e dërgon djalin te daja, shikoni si kujdeset ai për të

18:01 | 31 Gusht 2019

Elita Rudi po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të pëlqyera kosovare.

Ajo dhe Gjiko janë një prej çifteve më të përfolura në publik, përcjell ORAinfo.

Ata tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur Zëri.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, sot Elita ka publikuar një foto ku shihet se e ka dërguar djalin te vëllai i saj, e daja nuk ka hezituar të luajë me nipin./ORAinfo/

Komento: