Elita është rregulluar si nuse për Bajram, e djalin e ka veshur si ‘burrë’

14:49 | 04 Qershor 2019

Elita Rudi është moderatorja e njohur dhe shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo tani po i shijon muajt e parë si nënë e re e një djali që ajo dhe Gjiko e kanë quajtur, Zëri, shkruan ORAinfo.

Tani që është në pushim të lindjes, Elita nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot për festën e Bajramit, Elita ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Ajo që bie në sy është veshja simpatike e Zërit./ORAinfo/

Komento: