Elita ia kënaq zemrën vjehrrës me këtë grim, duket nusja më e bukur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita ia kënaq zemrën vjehrrës me këtë grim, duket nusja më e bukur

19:14 | 25 Tetor 2021

Elita zbulon grimin më të mirë të këtij viti.

Elita shumë herë e dëshmon që ka një shije që rrall kush e ka.

Moderatorja në fjalë shumë herë duket perfekte, duke theksuar pjesët e bukura që ka në fytyrë, shkruan Kosovarja.

Në një imazh të fundit, ajo shihet se ka përdorur një grim tejet interesant që e bën të duket jashtëzakonisht bukur.

Po ashtu, Elita shumë herë ka publikuar imazhe në Instagram dhe ka dëshmuar që zgjedh shije perfekte të veshjeve.

Shikojeni se si duket këtë herë.

Komento: