Elita ia lë djalin vjehrrës, por shikoni sa bukur e ka veshur gjyshja zërin

10:38 | 07 Qershor 2019

Elita dhe Gjiko para dy muajve mori epitetin prindër për herë të parë.

Ata e quajtën djalin e tyre të parë me emrin karakteristik Zëri, përcjell ORAinfo.

E ajo që iu gëzua më së shumti lindjes së nipit është nëna e Gjikos, Lirija.

Sot, duket se Elita e ka dërguar djalin tek gjyshja e ajo nuk ka hezituar të kujdeset edhe për veshjen e nipit./ORAinfo/

Komento: