Elita lajmërohet nga Stambolli, por çka po ndodh me fytyrën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita lajmërohet nga Stambolli, por çka po ndodh me fytyrën e saj

18:23 | 21 Shtator 2020

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se ka shkuar në Stamboll.

Mirëpo, ajo duket shumë e lodhur dhe jo ashtu siç jemi mësuar ta shohim Elitën./ORAinfo/

Komento: