Elita në ditët e fundit të shtatzënisë, vishet me një stil shumë të ҫuditshëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita në ditët e fundit të shtatzënisë, vishet me një stil shumë të ҫuditshëm

10:08 | 27 Janar 2019

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të shoë bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një stil mjaftë interesant./ORAinfo/

Komento: