Elita në hall të madh pas lindjes, shikoni çka po i ndodhë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Elita në hall të madh pas lindjes, shikoni çka po i ndodhë

18:26 | 19 Qershor 2019

Elita Rudi është moderatorja që tani po i shijon muajt e parë si nënë e re.

Ajo para katër muajve solli në jetë djalin që e ka quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita po e ushqen djalin e saj me qumësht gjiri mirëpo, kjo duket se po I paraqet problem.

Ajo po ka probleme me rënie të flokëve dhe për këtë ka kërkuar ndihmë nga nënat./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!