Elita Rudi e nis ditën në palestër, ekspozon të pasmet gjigante – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita Rudi e nis ditën në palestër, ekspozon të pasmet gjigante

11:28 | 30 Korrik 2021

Moderatorja e njohur kosovare ka nisur palestrën.

Dhe, Elita Rudi po ndan edhe postime në rrjete sociale derisa po shfaqet e veshur në veshje sportive.

Edhe sot ajo ka treguar se ka nis ditën me ushtrime teksa ka publikuar një video në storien e saj në Instagram.

Elita, shihet me një person tjetër pranë saj dhe sigurisht se është trajnerja personale.

Kujtomë se, Elita Rudi ka kohë që është shkëputur nga televizioni duke iu përkushtuar familjes e cila edhe është bërë nënë për herë të dytë.

Komento: