Elita sapo ka dalë nga frizerka, me bukurinë e saj do t’ia marrë mendët Gjikos – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita sapo ka dalë nga frizerka, me bukurinë e saj do t’ia marrë mendët Gjikos

18:44 | 19 Maj 2022

Elita Rudi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Ajo është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun, ani pse në profesionin e saj ka kohë që nuk e kemi parë, shkruan ORAinfo.

Tani, Elita po i përkushtohet më shumë jetës personale dhe rritjes së dy fëmijëve të saj.

Ani pse është nënë me kohë të plotë, prezantuesja gjakovare kujdeset shumë edhe për pamjen e saj. Shpesh ajo grimohet te Sellma, e cila së fundmi e ka bërë si “zemër”.

Më këtë pamje Elita do ta çmend Gjikon./ORAinfo/

Komento: