Elita shkon në dyqanin e Egzonës për të blerë pallto, e pabesueshme ҫfarë bën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita shkon në dyqanin e Egzonës për të blerë pallto, e pabesueshme ҫfarë bën

19:44 | 06 Janar 2019

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të shoë bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

v

Së fundmi ajo është shfaqur me një veshje interesante, veshje kjo e blerë në dyqanin e nusës së Albatritit, Egzonës.

E pas kësaj, ajo ka bërë një foto me këtë veshje, duke bërë një përshkrim të bukur.

“Po rritemi së bashku”- ka shkruar Elita./ORAinfo/

Komento: