Elita zbukurohet për të dalë, por veprimi i saj ju befason – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Elita zbukurohet për të dalë, por veprimi i saj ju befason

19:10 | 22 Shkurt 2020

Moderatorja shumë e njohur kosovare, Elita Rudi, po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Elita është bërë nënë për herë të parë, e pas lindjes duket se e ka marrë veten dhe po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se është bërë gati për të dalë, mirëpo ajo duket se ka mbetur vonë për shkak se detyrohet ta bëjë videon në ashensor./ORAinfo/

Komento: